Bebas tol

Russia 88007072963
Malaysia 0134987127
Indonesia 08889421400
Thailand 0817071696
Spain 900838595
Mexico 018006811849
Argentina 08003331705
Colombia 018005182918
Chile 12300207774
Nigeria - Warri 08098465362
Nigeria - Ibadan 08101692515
Nigeria - Oyo State 08101692515
Nigeria - Benin 08084028543
Nigeria - Port Harcourt 09056712663

PERTANYAAN UMUM PELANGGAN

Jadual Kerja: 09:00 - 18:00 Isnin-Jumaat(GMT +2)
Emel: clients@liteforex.com

JABATAN KEWANGAN

Jadual Kerja: 09:00 - 18:00 Isnin-Jumaat(GMT +2)
Emel: finance@liteforex.com

JABATAN TEKNIKAL & SOKONGAN

Jadual Kerja: 00:00 - 23:59 Isnin-Jumaat(GMT +2)
Emel: allsupport@liteforex.com
Skype: liteforex.support (sembang sahaja)

JABATAN AFFILIATES

Jadual Kerja: 09:00 - 18:00 Isnin-Jumaat(GMT +2)
Emel: partner@liteforex.com
Skype: affiliate_liteforex

JABATAN OPERASI TRADING

Jadual Kerja: 00:00 - 23:59 Isnin-Jumaat(GMT +2)
Emel: trading@liteforex.com
Telefon: +7 (4012) 67-01-31
Skype: Trading.Liteforex (sembang sahaja)
Jabatan operasi kewangan memproses permohonan pengeluaran dari 09.00 hingga 18:00 (GMT + 2), Isnin hingga Jumaat. Jabatan operasi kewangan juga disediakan melalui Live Chat dan semua bentuk komunikasi lain dari 09.00 hingga 18.00 (GMT + 2), Isnin hingga Jumaat.
Sila berikan sebarang maklumat Keselamatan seperti kata laluan, kod PIN, dan lain-lain semasa menghubungi kami menggunakan e-mel atau saluran terbuka seperti ICQ, forum atau Live Chat. Untuk saluran komunikasi selamat sila gunakan sistem e-mel dalaman Metatrader dengan menghantar pertanyaan anda kepada sokongan pelanggan.